· RSS 23.04.2024, 14:53

Головна » 2011 » Червень » 23 » 22 червня - 70-річчя початку Великої Вітчизняної війни
22 червня - 70-річчя початку Великої Вітчизняної війни

22 червня 2011 року в смт. Новоайдар пройшов мітинг-реквієм, присвячений 70-річчю з дня початку Великої Вітчизняної війни.
      Вшанувати пам'ять загиблих в цей день зібралися представники органів влади, ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни-інтернаціоналісти, мешканці Новоайдара, молодь.
      Хода учасників мітингу почалася о 9.45 від будівлі районної ради. Колона пройшла вулицями до Вічного вогню - могили воїнів, загиблих в роки Великої Вітчизняної війни, де відбулося покладання квітів.

Відкрив і провів мітинг голова районної ради Бабенко О.В., який звернувся до присутніх зі словами про увічнення  пам'яті загиблих у 1941-1945 рр., вічної слави тим, хто склав голову в боях за свободу і незалежність нашої Вітчизни.
      Серед виступаючих були голова райдержадміністрації Заходяченко М.О., районний військовий комісар
Орлов Ю.А., голова районної організації ветеранів України Кравцов Б.О.
      Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять захисників, які віддали своє життя за Батьківщину.
      Після закінчення мітингу отець Володимир відслужив по загиблим воїнам у роки ВВВ паніхіду.
    22 червня ц.р. Державні прапори України на будівлях підприємств, організацій та установ селища були приспущені.

Переглядів: 2145 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/3