· RSS 28.03.2024, 21:48

Головна » 2015 » Січень » 22 » 22 січня - День Соборності України!
22 січня - День Соборності України!

Шановні мешканці району!
      Від імені районної ради та районної державної адміністрації прийміть найщиріші вітання з цим великим державним святом!
      22 січня 1919 року увійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
      Ми віримо, що територіальна цілісність України навіки залишатиметься непорушною. Особливо це актуально сьогодні, у зв'язку з нинішньою соціально-політичною ситуацією. Ми маємо бути переконані в тому, що лише в єдності дій ми можемо досягти величної мети - побудлви економічно й духовно багатої і демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.
      Сердечно бажаємо вам, шановні земляки, міцного здоров'я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Переглядів: 1480 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/3