· RSS 18.04.2024, 22:31

Головна » 2011 » Жовтень » 28 » 28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників!
28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників!
      28 жовтня 2011 року
в смт. Новоайдар відбувся мітинг, присвячений 67-річчю визволення України від фашистських загарбників.
       Вшанувати пам'ять загиблих
в цей день зібралися представники органів влади, ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни-інтернаціоналісти, мешканці Новоайдара, молодь.
       Хода учасників мітингу розпочалася о 9.00  від будівлі райдержадміністрації. Колона пройшла вулицями до Пам'ятного знаку воїнам, загиблим в роки Великої вітчизняної війни 1941 - 1945 років, де відбулося покладання квітів та мітинг.
     В мітингу взяв участь заступник голови районної ради Глайборода А.Г.
     Серед виступаючих були керівник фракції депутатів від Партії регіонів в районній раді, голова райдержадміністрації Заходяченко М.О., районний військовий комісар Орлов Ю.А., депутат районної ради від Партії регіонів. голова районної організації ветеранів України Кравцов Б.О., які привітали новоайдарців з 67-ю річницею визволення України від фашистських загарбників та звернулися до присутніх зі словами увічнення пам'яті загиблих у 1941-1945 роках, вшанування ветеранів.
     Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять захисників, які віддали своє життя за Батьківщину і населення, постраждалого від дій фашистських окупантів.
Переглядів: 1810 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/3