· RSS 16.04.2024, 19:33

Головна » 2012 » Вересень » 12 » Апаратна нарада в райдержадміністрації
Апаратна нарада в райдержадміністрації
      Апаратна нарада керівного складу району, на яку були запрошені керівники підприємств і організацій району, голови та секретарі селищної та сільських рад, відбулася 10 вересня у великій залі райдержадміністрації.
      Вели засідання голова райдержадміністрації М.О. Заходяченко та голова районної ради О.В. Бабенко.
      З інформацією "Про стан реалізації на місцевому рівні державної політики щодо сім'ї, жінок та молоді у Новоайдарському районі " виступила начальник відділу в справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Т.М. Кригіна.
      Про основні положення Закону України «Про громадські об'єднання"  розповіла головний спеціаліст з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації К.В. Подройко.
      На нараді також були заслухані земельні питання, питання підготовки до святкування 325 річниці селища Новоайдар та питання відкриття дитячих садків.
      За результатами наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення.

Переглядів: 1575 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/2