· RSS 19.04.2024, 08:33

Головна » 2013 » Вересень » 27 » Бібліотекарі відзначали своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек
Бібліотекарі відзначали своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек
      26 вересня 2013 року в приміщенні Новоайдарської районної бібліотеки відбувся святковий захід з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. На захід були запрошені заступник голови Новоайдарської районної ради Глайборода А.Г., завідувач сектором культури Новоайдарської райдержадміністрації Антіпова А.А., завідувач відділом наукового аналізу та соцдосліджень обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Горького Аксьонова Г.В.
      Грамотами Новоайдарської райради та райдержадміністрації нагороджені за сумлінну працю, активну позицію, впровадження сучасних інноваційних форм у роботу, реалізацію проекту в рамках програми «Бібліоміст» «Організація нових бібліотечних послуг з використання вільного доступу до Інтернету» та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек: бібліотекар 1 категорії районної бібліотеки Проніна С.О., бібліотекар Співаківської сільської бібліотеки Антонова Н.М.
      Від імені голови Луганського обласного відділення Української бібліотечної асоціації вручена Подяка колективу Новоайдарської районної бібліотеки за активну участь, професіоналізм, розвиток інноваційних бібліотечних послуг, активне впровадження інформаційних технологій, підвищення культурного потенціалу громади. Приємною несподіваністю став подарунок  Денежниківській сільській бібліотеці - комп'ютер для навчання комп’ютерній грамотності мешканців села.

Дипломами Президії обкому профспілки робітників культури нагороджені директор НРКЗ «Районна бібліотека» Косова І.Д. та бібліотекар Царівської сільської бібліотеки Тютюнник В.В.
      Грамотами та Подяками районної бібліотеки та профспілки бібліотечних працівників району за сумлінну працю,творчий пошук були нагороджені провідний методист районної бібліотеки Ткаченко Л.М., головний бухгалтер районної бібліотеки Заболотна С.В.

За багаторічну працю, популяризацію культури та традицій українського народу нагороджені: провідний бібліотекар Коломацька Л.Г., бібліотекар 1 категорії Василевська Т.В., Царикович М.Д. - бібліотекар Гречишкінської сільської бібліотеки, Талипова Н.М. - бібліотекар Побєдівської сільської бібліотеки , Носачова Р.М. - бібліотекар Смолянинівської сільської бібліотеки , Титаренко Т.І. - бібліотекар Чабанівської сільської бібліотеки.
      Діяльність інформаційного закладу на сучасному стані не можливо без підтримки соціальних партнерів, тож від адміністрації районної бібліотеки Подяками за соціальний розвиток культури, впровадження сучасних технологій та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек були нагороджені директор Новоайдарского районного територіального центру Адоніна М.В.,  завідувач складом №1115 КУ Луганської обласної бази спеціального медичного постачання» Пекалев Миколай Васильович.

Переглядів: 1101 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/1