· RSS 20.04.2024, 11:31

Головна » 2012 » Травень » 17 » До Новоайдарщини завітали народні художники України!
До Новоайдарщини завітали народні художники України!

15 травня в Олексіївській школі-гімназії було організовано захід на честь народного художника України, лауреата премії імені Тараса Шевченка Івана Михайловича Чумака, вихідця із села Олексіївка.

На захід були запрошені: член національної спілки художників України, голова спілки художників
Луганщини, скульптор-монументаліст С.П. Жидель та заслужений художник України, член національної спілки
художників України, голова секції скульптури Луганщини, лауреат російської премії імені М.А. Шолохова скульптор М.В. Можаєв. Також, цей захід відвідали редактор газети "Вестник Новоайдарщины" В.І. Приходько, директор районного краєзнавчого музею Г.К. Божкова та Олексіївської сільський гололва О.В. Драгін.

Учні, які з нетерпінням чекали цієї зустрічі, тепло та радісно зустріли гостей. Вони підготували невеличку розповідь про І.М. Чумака. З великим інтересом вони вислухали розповідь його товаришів М.В. Можаєва та С.П. Жиделя про життя та творчі надбання великого художника. Доповнила розповідь директор районного краєзнавчого музею Г.К. Божкова, зачитавши строки з щоденника Івана Михайловича.
      З учасниками зустрічі своїми враженнями від отриманої інформації поділився В.І. Приходько та задекламував свій вірш, написаний на честь скульптора.
      Сільський голова О.В. Драгін подякував всім гостям за відвідування Олексіївки та за цікаву, повчальну і освітню зустріч.

Переглядів: 1455 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0