· RSS 20.04.2024, 01:54

Головна » 2012 » Квітень » 28 » На сесії районної ради
На сесії районної ради
      27 квітня 2012 року відбулася  дев'ята сесія Новоайдарської районної ради шостого скликання.
      На сесію були запрошені селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій, представники ЗМІ.
      Засідання вів голова районної ради О.В. Бабенко, який після відкриття сесії оголосив депутатські запити.
      Основне питання порядку денного сесії - звіт голови районної державної адміністрації О.М. Заходяченка про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку Новоайдарського району за 2011 рік, виконання райдержадміністрацією повноважень, делегованих їй районною радою. Депутати та всі присутні на сесії з великою увагою сприйняли цей звіт, який торкався всіх сторін життя району. Депутати ухвалили рішення взяти звіт до відома та надрукувати його в районній газеті для залучення громади до вирішення існуючих проблем.
      Відповідно до порядку денного сесії були розглянуті і інші питання, зокрема про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік, про хід виконання Програми розвитку охорони здоров'я у Новоайдарському районі на 2011-2014 роки та затвердження плану-графіку реформування системи охорони здоров'я району, про передачу дитячих спортивних майданчиків у спільну власність територіальних громад району, про надання згоди на передачу в оренду комунального майна, про ліквідацію Колядівської загальноосвітньої школи 1-2 ступенів та інше.
      З усіх розглянутих питань сесія ухвалила відповідні рішення.
Переглядів: 1059 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0