· RSS 28.03.2024, 19:31

Головна » 2016 » Липень » 28 » Луганську область відвідали представники територіальних громад Львівщини
Луганську область відвідали представники територіальних громад Львівщини

22 липня 2016 року Луганську область відвідала делегація Львівської області у складі: голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, народного депутат Ярослава Дубневича, представників територіальних громад Львівщини. Також, до Новоайдарського району були запрошені голова Мостиської районної держадміністрації Степан Буняк, голова Мостиської районної ради Володимир Горбацьо та голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка.

У ході зустрічі Новоайдарська райдержадміністрація, Новоайдарська районна рада, Мостиська райдержадміністрація та Мостиська районна рада підписали Меморандум про співробітництво у сфері освіти, охорони здоров’я, охорони навколишнього середовища, культури, залучення волонтерської допомоги та інвестицій на територію Новоайдарського та Мостиського районів. Головний напрямок співпраці – єднання Заходу та Сходу.

Згідно програми заходу учасники делегації побували в Новоайдарській обласній загальноосвітній санаторній школі інтернаті І-ІІІ ступеню та на Луганській ТЕС у місті Щастя Новоайдарського району.

Переглядів: 772 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0