· RSS 28.03.2024, 15:42

Головна » 2017 » Травень » 26 » На 11-му засіданні районної ради сьомого скликання
На 11-му засіданні районної ради сьомого скликання

Одинадцяте пленарне засідання чергової сесії Новоайдарської районної ради сьомого скликання відбулося 25 травня 2017 року.
      В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергієнко В.В., заступник голови районної державної адміністрації Новикова Т.В., працівники апарату районної ради та районної державної адміністрації, керівники підприємств та установ району, представники громадськості та ЗМІ.
      Депутати заслухали інформацію про хід виконання:
      - Програми протидії захворювання на туберкульоз на 2014-2016 роки;
      - Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей на 2016 рік;
      - Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Новоайдарського району на 2016-2020 роки.

Про роботу в 2016 році відзвітували директор Новоайдарського районного комунального підприємства «Райбудзамовлення», голови постійних комісій з питань охорони здоров’я, соціальної політики, інвалідів та ветеранів й освіти, культури, сім’ї, молоді і спорту. Також, депутати заслухали інформацію начальника фінуправління райдержадміністрації Перової В.І. про виконання районного бюджету за 1 квартал 2017 року, розглянули питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, питання внесення змін до штатних розписів комунальних закладів, питання визначення місць розмноження диких тварин на території лісомисливського господарства Новоайдарського району, питання делегування представників Новоайдарського району для роботи у складі госпітальної ради Сєвєродонецького госпітального округу, питання фінансування ремонтів доріг та низку інших питань, внесли зміни до:
      - районного бюджету 2017 року;
      - заходів Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки;
      - Програми відшкодування частини суми кредиту на енергозберігаючі заходи на 2016-2018 роки;
      - Програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016-2020 роки;
      - плану діяльності Новоайдарської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік;
      - Програми реалізації молодіжної політики «Молодь Новоайдарщини» на 2016-2020 роки;
      - Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки;
      - Програми економічного і соціального розвитку Новоайдарського району на 2017 рік;

затвердили:
      - Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та покращення умов життєзабезпечення сільського населення «Власний дім» на 2017-2020 роки;
      - Програму щодо виділення коштів для надання матеріальної допомоги на відшкодування майнових збитків та відновлення поголів’я тварин в господарствах населення внаслідок запровадження карантину з АЧС в Новоайдарському районі Луганської області.
      З усіх розглянутих питань сесія ухвалила відповідні рішення.

Результати поіменного голосування за рішення 11-ї сесії Новоайдарської районної ради сьомого скликання.

Переглядів: 897 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/1