· RSS 28.03.2024, 14:58

Головна » 2016 » Березень » 25 » На 3-й сесії районної ради сьомого скликання
На 3-й сесії районної ради сьомого скликання

23 березня п.р. голова районного ради Звєрєв Г.Р. провів пленарне засідання чергової 3-ї сесії Новоайдарської районної ради сьомого скликання.
      В роботі сесії взяли участь перший заступник, в.о. голови районної державної адміністрації Юрченко О.В., заступник голови районної державної адміністрації Новікова Т.В., працівники апарату районної ради та райдержадміністрації, представники громадськості та ЗМІ.
      На розгляд депутатів було винесено більш 30 питань. Вони розглянули низку бюджетних та кадрових питань, внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Новоайдарського району на 2016 рік, затвердили схему екологічної мережі Новоайдарського району, погодили оголошення території природно-заповідного фонду, яка враховується в Олексіївській сільській раді Новоайдарського району Луганської області, ланшафтним заказником місцевого значення "Великий ліс", внесли зміни до Статутів медичних закладів району, затвердили в новій редакції Перелік об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Новоайдарського району Луганської області та інше.
      З усіх розглянутих під час сесії питань, шляхом проіменного голосування, були прийняті відповідні рішення.
      Результати поіменного голосування за рішення 3-ї сесії Новоайдарської районної ради сьомого скликання.

Переглядів: 811 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0