· RSS 19.04.2024, 08:44

Головна » 2015 » Квітень » 21 » На Луганщині виявлено та знешкоджено схрон із засобами ураження, залишений терористами

6 квітня цього року в рамках заходів з протидії диверсійно-підривним групам російсько-терористичних угруповань співробітники СБУ виявили схрон із боєприпасами та зброєю, влаштований бойовиками.

Місце зберігання засобів ураження знаходилося на околицях мирного українського міста Рубіжного. У напівзруйнованій споруді поряд із трасою на Сєвєродонецьк оперативники виявили тайник, де зберігалися 2 гранати РГД-5, 2 гранати Ф-1 із запалами до них, 1 кг тротилу та 2 гранатомети  РПГ-26.

Боєкомплект залишили терористичні угруповання, які контролювали цю територію до липня минулого року. Він призначався  для проведення диверсійних актів на території мирних населених пунктів України. Не виключено, що мішенню бойовиків було одне з хімічних підприємств, розташоване неподалік.

Засоби ураження вилучені правоохоронцями.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 263 Кримінального кодексу України – незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

Триває досудове розслідування.

Прес-служба Управління СБУ в Луганській області