· RSS 25.04.2024, 05:30

Головна » 2016 » Листопад » 18 » На засіданні 7-ї сесії районної ради сьомого скликання
На засіданні 7-ї сесії районної ради сьомого скликання

17 листопада 2016 року голова районної ради Звєрєв Г.Р. провів пленарне засідання 7-ї чергової сесії Новоайдарської районної ради сьомого скликання.
      В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергієнко В.В., заступник голови районної державної адміністрації Новикова Т.В., працівники апарату районної ради та районної державної адміністрації, керівники підприємств та установ району, представники громадськості та ЗМІ.
      Депутати заслухали інформацію начальника фінуправління райдержадміністрації Перової В.І. про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року та інформацію начальника відділу культури райдержадміністрації Антипової А.А. про роботу закладів культури Новоайдарського району за 2016 рік, розглянули питання прийняття на фінансування з районного бюджету закладів культури Співаківської сільської ради, питання створення комісії з питань розвитку фізичної культури і спорту Новоайдарського району, питання надання матеріальної допомоги гостропотребуючим громадянам Новоайдарського району, внесли зміни до:
районного бюджету 2016 року;

- штатних розписів комунальних закладів;
      - плану діяльності Новоайдарської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік;
      затвердили:
      - Методику розрахунку орендної плати за майно, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Новоайдарського району Луганської області;
      - присяжних Новоайдарського районного суду;
      - Програму відшкодування частини суми кредиту на енергозберігаючі заходи на 2016-2018 роки;
      - Порядок використання коштів, передбачених в районному бюджеті за Програмою
відшкодування частини суми кредиту на енергозберігаючі заходи на 2016-2018 роки та інше.
      З усіх розглянутих питань сесія ухвалила відповідні рішення.

Результати поіменного голосування за Рішення сьомої сесії Новоайдарської районної ради сьомого скликання.

Переглядів: 825 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0