· RSS 19.04.2024, 11:45

Головна » 2014 » Січень » 21 » Навчання селищного та сільських голів
Навчання селищного та сільських голів
      20.01.2014р. заступник голови районної ради А.Г. Глайборода, заступник голови райдержадміністрації Т.В. Новікова та керівник апарату райдержадміністрації О.А. Резнік провели навчання селищного та сільських голів, секретарів місцевих рад.
      На навчанні розглянуті питання:
      1. Порядок надання в оренду земельних ділянок із земель комунальної власності.
      2. Про прийняття регуляторних актів щодо присвоєння адрес об'єктам нерухомого майна, земельним ділянкам та ін..., які розташовані в зонах населених пунктів.
      3. Звіт про проведення інвентарізації об'єктів культурної спадщини Новоайдарського району та розробка районної програми "Охорона культурної спадщини (пам'яток історії та монументального мистецтва) на 2014-2015 роки".
      4. Про ініціювання створення Луганської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.
      5. Звіт про роботу комунальної установи "Новоайдарський трудовий архів".
      На навчанні були обговорені інші актуальні питання щодо роботи органів місцевого самоврядування в районі.
Переглядів: 905 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0