· RSS 28.03.2024, 21:12

Головна » 2014 » Січень » 24 » Нове медичне обладнання
Нове медичне обладнання

Одним з найголовніших завдань реформування національної системи охорони здоров'я Президент України Віктор Янукович ставить вдосконалення первинної ланки надання медичної допомоги.

У рамках виконання цього завдання нещодавно до Олексіївської амбулаторії сімейного лікаря в Новоайдарському районі було завезено медичне обладнання, придбане в рамках мікропроекту «Покращення медичних послуг шляхом придбання медичного обладнання для Олексіївської амбулаторії сімейного лікаря по Програмі розвитку ООН за реплікаційними напрямками».

Завдяки новому обладнанню пацієнти можуть пройти базові аналізи та інструментальні дослідження безпосередньо в амбулаторії.

На придбання медичного обладнання витрачено 102 тис. грн, основна частина з яких (75 тис. грн) - за рахунок коштів Новоайдарського районного бюджету.

Переглядів: 1040 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0