· RSS 29.03.2024, 16:01

Головна » 2012 » Січень » 13 » Новорічні свята в Новоайдарському районі
Новорічні свята в Новоайдарському районі
      19 грудня 2011 року в районному Будинку культури відбувся фестиваль естрадної пісні, присвячений Дню Святого Миколая, який відкрив новорічні свята в Новоайдарському районі. В сільських Будинках культури та школах  району пройшли дитячі свята, концерти та театралізовані виставки, в яких прийняло участь більш 500 дітей.

З 21 по 28 грудня 2011 року в закладах освіти району для учнів і дошкільнят були проведені новорічні ранки та вечори. Учні 1-4 класів отримали солодкі новорічні подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки, а найактивніші діти - сувеніри.

26 грудня 2011 року в Новоайдарському районному Будинку культури відбувся новорічний ранок для дітей з малозабезпечених сімей "Дискотека в Простоквашино".

29 грудня 2011 року на площі смт. Новоайдар відбулося запалення вогників на районній новорічній ялинці. Присутні на цьому святі голова Новоайдарської районної ради Бабенко О.В. та голова Новоайдарської районної державної адміністрації Заходяченко М.О. привітали всіх новоайдарців та гостей з новорічними святами. На цьому заході були присутні депутати обласної, районної та селищної рад від Партії регіонів. Свято пройшло в театралізованій формі з проведенням ігор та конкурсів.
      На базі Дитячо-юнацької спортивної школи були проведені районні спортивні змагання з волейболу, дзюдо, рухливі ігри "Різдвяні старти". У селі Новоохтирка відбулись новорічні спортивні змагання по шашкам та тенісу.

4 січня 2012 року проведено новорічний ранок для обдарованих дітей району.

Переглядів: 1230 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/1