· RSS 29.03.2024, 18:56

Головна » 2013 » Січень » 10 » Новорічні свята в районній бібліотеці
Новорічні свята в районній бібліотеці
      В районній бібліотеці 25 грудня 2012 року відбулось чергове засідання читацького клубу «Теремок», «Новий рік запалює вогники». Гостями заходу були учні 3-А, 3- Б класу Новоайдарської школи-гімназії. Працівники дитячого відділу Василевська Т.М., Валуйська Н.О. та Перова Т.М. привітали  дітей з  наступним роком Змії та провели конкурсно-ігрову програму. Діти дружно співали,читали вірші. Були визначені кращі читачі дитячого відділу 2012 року:  Суворова Аня, Пронін Данил, Моргунова Люда, Корниєнко Дима, Маленьких Влад, Слабишева Настя.
      На канікулах в читальному залі організовуються перегляди мультфільмів «Мультляндія».

5 січня 2013 р. напередодні Різдва бібліотечні працівники запросили своїх читачів до участі в заходах «Вечерниці у Світлиці» для людей третього віку, на «Годину фольклору»  для дітей. В програмі заходів:  привітання  Діда Мороза, Снігурочки, які познайомили гостей з Різдвяними   обрадами, традиціями українського народу; музичне поздоровлення дитячого ансамблю РБК  «Радість», перегляд літератури «Цілюще джерело українського народу»,  літературна вікторина, творчі привітання читачів.
Переглядів: 1165 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0