· RSS 19.04.2024, 18:13

Головна » 2015 » Грудень » 23 » Повторне відстеження результат. регулят. акта Новоайдарської райради. Перегляд регулят. актів ІV квартал 2015 року Колядівської сільради.

Звіт
про повторне відстеження результативності регуляторного акта Новоайдарської районної ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу
на право оренди майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новоайдарського району Луганської області»

23 грудня 2015 року

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується

Рішення районної ради  від 27.01.2015 № 30/15 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новоайдарського району Луганської області».

2. Назва виконавця заходів відстеження

Виконавчий апарат Новоайдарської районної ради.

3. Строк виконання заходів з відстеження результативності

Відстеження результативності регуляторного акта здійснюється  протягом листопада-грудня  2015 року.

Термін дії регуляторного акта безстроковий. Доповнення та зміни до нього будуть вноситися у разі змін законодавства України, економічної ситуації та в інших випадках.

4. Тип відстеження

Повторне

5. Метод одержання результативності

Для проведення повторного відстеження результативності зазначеного регуляторного акта здійснювалось шляхом статистичних  показників.

6. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Враховуючи цілі регулювання, для відстеження результативності регуляторного акту були визначені статистичні показники результативності: аналіз рішень районної ради щодо передачі об’єктів спільної власності територіальних громад в оренду.

7. Кількісні та якісні показники результативності акта

Проведено відстеження динаміки проведення конкурсів для надання в оренду комунального майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району.

З моменту набрання чинності даного регуляторного акту кількість суб’єктів господарювання, на який поширюється даний Порядок не збільшилась, у зв’язку з проведення на нашій території проведення АТО.

8.  Оцінка результативності акта та ступеня досягнення визначених цілей

Прийняття даного рішення дозволяє більш ефективно і раціонально використовувати об’єкти комунальної власності району відповідно до законодавства України, забезпечує прозорість і відкритість процедури проведення конкурсу для надання в оренду комунального майна.

Звіт про результати повторного відстеження результативності регуляторного акта буде розміщено на сайті Новоайдарської районної ради.

Заступник голови районної ради                        А.Г.Глайборода

Форма № 1. Перегляд регуляторних актів

Розробник регуляторного акта

Вид,назва та реквізити регуляторного акта, щодо якого проводився перегляд на відповідність принципам державної регуляторної політики

Підстава проведення перегляду (визначається відповідно до ст.11 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності)

Висновок щодо відповідності регуляторного акта принципам державної регуляторної політики:

• відповідає;
  • потребує внесення змін;
  • потребує скасування

Дії регуляторного органу щодо приведення у відповідність з принципами державної регуляторної політики

Колядівський сільський голова:                        О.М. Висторобська

Форма № 2. Прийняття регуляторних актів