· RSS 29.03.2024, 18:57

Головна » 2015 » Липень » 1 » Повторне відстеження результативності регулят.акту "Про затвердження Положення про облік і використання безхазяйного майна ..."

Повторне відстеження результативності
регуляторного акту – рішення Колядівської сільської ради
"Про затвердження Положення про облік і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини по Колядівській сільській раді»

1. Вид та назва регуляторного акту:

рішення Колядівської сільської ради «Про затвердження Положення про облік і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини по Колядівській сільській раді».

2. Назва виконавців заходів з відстеження :  виконком Колядівської сільської ради.

3. Цілі прийняття акту:

в
регулювання організаційно-правових відносин щодо виявлення, взяття на облік, збереження та ефективного використання, нерухомого майна яке є безхазяйним або визнано на підставі рішення суду відумерлою спадщиною та передано до комунальної власності територіальної громади.

4. Строк виконання заходів з відстеження: 05.05.2015 року.

5. Тип відстеження : повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження: під час проведення заходів з відстеження результативності застосування аналітичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:
          проводилось методом збору, узагальнення і аналізу інформації, виконавчим комітетом сільської ради та підприємствами, організаціями інших форм власності, та на підставі звернень громадян.

8. Кількісні та якісні значення  показників результативності акту:

- створено організаційні принципи регулювання відносин у сфері виявлення, взятих на облік,збереження, передачі до комунальної власності територіальної громади, використання нерухомого майна, яке є безхазяйним або відумерлою спадщиною;

- до сільського бюджету передбачається збільшення надходжень від використання нерухомого майна, яке визнано відумерлою  спадщиною на підставі рішення суду.

9. Оцінка результатів легалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

через три  роки після набрання чинності регуляторним актом буде проведено перыодичне відстеження його результативності.

Колядівський сільський голова:                                                           О.І. Бондар

Звіт
про періодичне відстеження результативності регуляторного акту – рішення Колядівської сільської ради

1

Вид та назва регуляторного акту

Рішення Колядівської сільської ради «Про затвердження Положення про облік і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини по Колядівській сільській раді»

2

Назва виконавця заходів з відстеження

Виконком Колядівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області

3

Мета прийняття акту

Встановлення чіткого механізму присвоєння, зміни та анулювання поштових адрес об’єктам нерухомості,недопущення повторів та непослідовності в нумерації будинків та споруд та створення умов ефективного володіння, користування та розпорядження цими об’єктами їх власниками.

4

Строк  виконання заходів з відстеження

ІІ кв.2015 року

5

Тип відстеження (базове, повторне або періодичне)

Повторне

6

Методи одержання результатів відстеження

Обробка та аналіз отриманих даних від працівників апарату управління сільської ради про кількість звернень громадян з проблеми яка вирішується.

7

Данні та припущення , на основі яких відстежується результатив-ність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності здійснюється шляхом аналізу офіційних соціологічних показників, які одержані в результаті опитування громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань , шляхом збору пропозицій та зауважень протягом 30 днів з дати оприлюднення проекту регуляторного акту.

8

Кількісні та якісні значення показників результативності акту

Способи одержання даних: офіційна інформація, що надана за  результатами аналізу звернень. Спосіб одержання інформації: письмові та щоденні звіти в усному вигляді

9

Кількісні значення показників результативності акта

З прийняттям Порядку  буде посилено контроль за механізмом присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або перейменування вулиць. Даний Порядок надасть змогу забезпечити захист інтересів територіальної громади в сфері будівництва.У цілому регуляторний акт підвищує свідомість суб’єктів господарювання та громадян  щодо  необхідності виконання даного Порядку.

05.05.2015

Переглядів: 853 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0