· RSS 25.04.2024, 11:49

Головна » 2015 » Травень » 8 » Про скликання чергової тридцять другої сесії Новоайдарської районної ради шостого скликання

Новоайдарська районна рада
Луганської області
шостого скликання

Розпорядження № 17
голови районної ради

7 травня 2015 року
смт. Новоайдар

Про скликання чергової тридцять другої сесії
Новоайдарської районної ради шостого скликання

Відповідно до ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликати чергову тридцять другу    сесію Новоайдарської районної ради Луганської області шостого  скликання  20 травня   2015  року о 10.00  в залі засідань районної ради.
      Внести на розгляд Новоайдарської районної ради Луганської області шостого  скликання такі питання:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.
          Доповідає Перова В.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.
      2. Про делегування районній державній адміністрації повноважень з управління комунальними закладами освіти і культури.
          Доповідає Глайборода А.Г.  – в.о. голови, заступник голови районної ради.
      3. Про надання згоди Новоайдарському ЦПМСД на передачу в оренду нерухомого майна.
          Доповідає Корж О.Л. – голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту.
      4. Про внесення змін до статутів комунальних закладів культури.
          Доповідає Глайборода А.Г. – заступник голови районної ради.
      5.  Інші питання.

В.о. голови, заступник голови районної ради                                                  А.Г. Глайборода

Переглядів: 790 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0