· RSS 28.03.2024, 16:20

Головна » 2015 » Березень » 4 » Про скликання чергової тридцять першої сесії Новоайдарської районної ради шостого скликання

Новоайдарська районна рада
Луганської області
шостого скликання

Розпорядження № 12
голови районної ради

2 березня 2015 року
смт. Новоайдар

Про скликання чергової тридцять першої сесії
Новоайдарської районної ради шостого скликання

Відповідно до ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликати чергову тридцять першу сесію Новоайдарської районної ради Луганської області шостого  скликання 11 березня 2015 року о 10.00 в залі засідань районної ради.
      Внести на розгляд сесії такі питання:
      1. Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.
          Доповідає Перова В.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.
      2. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Новоайдарського району Луганської області дошкільних навчальних закладів та закладів культури.
          Доповідає Новикова Т.В. – заступник голови райдержадміністрації.
      3. Про затвердження районних Програм підтримки підприємств комунальної власності.
          Доповідає Кізілова О.А. – начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.
      4. Про встановлення вартості харчування  дітей в дошкільних навчальних закладах району.
          Доповідає Метропан Н.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.
      5. Інші питання.

В.о.голови, заступник
голови районної ради                                                         А.Г.Глайборода

Переглядів: 870 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0