· RSS 19.04.2024, 19:57

Головна » 2015 » Лютий » 9 » Про внесення змін до рішення сесії "Про затвердження місцевих податків та зборів»

СМОЛЯНИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
НОВОАЙДАРСЬКИЙ РАЙОН
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ
ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я  № 38/5

30 січня  2015 року
с. Смолянинове

Про внесення змін до рішення сесії
"Про затвердження місцевих податків та зборів»

У зв’язку із внесенням змін до Податкового кодексу України Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи», відповідно до Податкового Кодексу України, на підставі ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 59, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» згідно рішення 38 сесії 6 скликання від 30.01.2015 р. «Про перегляд рішень сесії», Смолянинівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести до рішення шостої сесії Смолянинівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області від 08.06.2011  р. № 6/1 «Про встановлення місцевих податків і зборів» зміни, а саме:
      викласти п.1 у такій редакції:
      «1. Встановити на території Смолянинівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області податок на майно, який складається з:

податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

транспортного податку;

плати за землю.

1.1. Затвердити Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Смолянинівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області згідно з додатком 1 до цього рішення.

1.2. Затвердити Положення про транспортний податок на території Смолянинівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області згідно з додатком 2 до цього рішення.

1.3. Затвердити перелік пільг щодо сплати земельного податку на території Смолянинівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області  у 2015 році та особливості оподаткування платою за землю згідно додатку 3до цього рішення.»

Викласти п.2.1.у такій редакції:

«2.1 Встановити на території Смолянинівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області єдиний податок.

2.1.1.Затвердити Положення про єдиний податок на території Смолянинівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області згідно з додатком 4 до цього рішення.

Відмітити, що платники єдиного податку третьої – шостої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах до 1 січня 2015 року, з 1 січня 2015 року вважаються платниками єдиного податку третьої групи відповідно до норм глави 1 розділу ХІV Податкового кодексу України та даного рішення.»

2. Вважати пп.2.2. та п.3 рішення шостої сесії Смолянинівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області від 08.06.2011 № 6/1 «Про встановлення місцевих податків і зборів» такими що втратили чинність.

3. Це рішення набирає чинності з 01.01.2015 року.

4. Направити данне рішення до органу державної податкової служби.

5. Доручити виконкому Смолянинівської сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації в установленому порядку.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань бюджету, фінансам, соціально-економічного  розвитку.

Сільський голова:                                                                    В.М.Пивоваров

Переглядів: 878 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0