· RSS 29.03.2024, 02:57

30 січня  2015 року
с. Смолянинове

Про встановлення ставки акцизного податку

У зв’язку із внесенням змін до Податкового кодексу України Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи», відповідно до Податкового Кодексу України, на підставі ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 59, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Смолянинівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити ставку акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у розмірі 5 відсотків від вартості (з податком на додану вартість).
      Відмітити, що для обчислення акцизного податку за зазначеною ставкою об'єктами оподаткування є операції з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, товарів, зазначених у підпункті 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України, безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб'єктах господарювання громадського харчування), а базою оподаткування – вартість (з податком на додану вартість) підакцизних товарів, що реалізовані відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1статті 213 Податкового кодексу України.
      2. Це рішення набирає чинності з 01.01.2015 року.
      3. Доручити виконкому Смолянинівської сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації в установленому порядку.
      4. Направити данне рішення до органу державної податкової служби.
      5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань бюджету, фінансам, соціально-економічного  розвитку.

Сільський голова:                                                                    В.М.Пивоваров

Переглядів: 850 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0