· RSS 16.04.2024, 23:30

Головна » 2012 » Травень » 7 » Пройшов зльот учнівської молоді "Цих днів не змовкне слава!"
Пройшов зльот учнівської молоді "Цих днів не змовкне слава!"
      Напередодні Дня Перемоги в Новоайдарському районі був проведений черговий зльот учнівської молоді "Цих днів не змовкне слава!", присвячений 67-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

У зльоті взяли участь всі 14 загальноосвітніх шкіл району та учні Новоайдарського навчально-реабілітаційного центру.

До учасників зльоту з вітальним словом звернулися голова районної ради О.В. Бабенко, голова Новоайдарської районної державної адміністрації М.О. Заходяченко, голова Новоайдарської районної ради ветеранів Б.О. Кравцов, районний військовий комісар Ю.О. Орлов.

Зльот включав в себе чимало змагань. Кожна команда (виключаючи команду УРЦ) повинна була взяти участь в 27 (!) різних конкурсах. Практично до самого закінчення змагань ніхто не міг з упевненістю сказати, хто ж вийде переможцем у командній першості. Останній конкурс пісні все розставив по своїх місцях. На першому місці залишився торішній переможець районного зльоту команда Новоайдарської школи-гімназії. На другому місці - учні Олексіївської школи-гімназії, на третьому місці - школярі Гречишкінської ЗОШ.
      Третій районний зльот учнівської молоді "Цих днів не змовкне слава!" проводився за підтримки Новоайдарської районної ради та Новоайдарської районної державної адміністрації, Луганського обласного благодійного фонду підтримки регіональних ініціатив "Благовіст", Луганського обласного центру "Спорт для всіх", Новоайдарського районного товариства ТСОУ, Новоайдарської районної ради ветеранів. Всім переможцям були вручені призи та пам'ятні подарунки.

Переглядів: 1388 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0