· RSS 28.03.2024, 18:49

Головна » 2015 » Лютий » 19 » Рішення Новоайдарської селищної ради "Про організацію громадських робіт на території Новоайдарської селищної ради у 2015 році"

НОВОАЙДАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ШОСТОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ  № 34/5

від 30 січня 2015 року                                                                                                                                                                                                 смт. Новоайдар

Про організацію громадських робіт на території Новоайдарської
селищної ради у 2015 році

Керуючись ст. 31 Закону України  “Про зайнятість населення”, ст. 26 , 42 Закону України “ Про місцеве самоврядування  в Україні ”, Порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 та з метою запобігання зростання  безробіття, створення умов для забезпечення тимчасової зайнятості населення, передусім осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості як такі що шукають роботу,  та одночасного вирішення задач соціального розвитку району, Новоайдарська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  Перелік  видів громадських робіт за наступними  критеріями згідно додатку №1:
          - мають тимчасовий характер і для  їх організації не можуть бути  використані постійні робочі міста та  вакансії;
          - можуть виконуватися на умовах неповного робочого дня;
          - мають суспільну, економічну, соціальну та екологічну користь;
          - надають можливість  тимчасового працевлаштування безробітних на  роботи, що не потребують  додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки.
      2.
Організувати та провести громадські роботи у 2015 році Новоайдарською селищною радою за участю Новоайдарського районного центру зайнятості. Фінансування громадських робіт здійснити пропорційно рівними  частинами за рахунок коштів місцевого бюджету, які затверджені на сесії Новоайдарської  селищної ради   від 30.01.2015р. № 34/1 та коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок  безробіття.
      3. Виділити кошти з місцевого бюджету у сумі 2726грн., в тому числі  2000 тис.грн – заробітна плата і 726 грн. - нарахування на заробітну плату  для організації та проведення громадських  робіт  на території  селищної ради у 2015 році.
      4. Для виконання  громадських робіт з благоустрою у 2015 р. на території селищної ради створити 14 тимчасових робочих місця за професією - робітник з благоустрою. Період проведення громадських робіт: лютий - грудень  2015 року.
      5. Подавати до Новоайдарського районного центру зайнятості інформацію про потребу в робочій силі для укомплектування тимчасових робочих  місць.
      6. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Новоайдарський селищний голова                                                        В.О. Кравченко

Додаток № 1
до рішення 34-ї сесії
№ 34/5 селищної ради
від 30.01. 2015 р.

видів громадських робіт, які будуть організовані на території
Новоайдарської селищної ради у 2015 р.

1. Впорядкування, благоустрій, наведення санітарного порядку, озеленення територій, прилеглих  до Новоайдарської селищної ради:
         - зон відпочинку  і туризму, паркових зон ( скверів, майданчиків, центральних площ,  вулиць села, прибережних  територій для відпочинку).
         - територій прилеглих до  пам'ятників культури, архітектури;
         - місць меморіальних поховань, братських могил та кладовищ;
         - придорожніх   смуг;
         - територій  біля водоймищ та річок;
         - інші види робіт.

Переглядів: 968 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0