· RSS 25.04.2024, 12:21

Головна » 2013 » Листопад » 18 » Сільгоспробітників сьогодні вітаємо!
Сільгоспробітників сьогодні вітаємо!
      15 листопада 2013 року в Новоайдарському районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства.
      В урочистих заходах взяли участь представники трудових колективів агропромислового комплексу району, підприємств, організацій, установ райцентру, учні професійного аграрного ліцею.
      З професійним святом трудівників села Новоайдарщини вітали голова районної ради О.В. Бабенко та перший заступник голови районної державної адміністрації С.М. Коваленко. Вони побажали їм та їх сім'ям міцного здоров'я, благополуччя, нових трудових успіхів. Також, тепло подякували ветеранам сільського господарства і побажали усім сільським жителям добра і віри в краще майбутнє.
      Передовикам сільськогосподарського виробництва були вручені відзнаки обласної та районної влади. Почесною грамотою Департаменту агропромислового розвитку Луганської облдержадміністрації та обласної профспілки працівників АПК нагороджений керівник ТОВ «Колосок» Новоайдарського району Ларін Сергій Іванович. Голова КСП ім. Кірова Овчаренко Василь Олексійович отримав лист Подяки голови районної адміністрації та голови районної ради.

Ціла низка працівників сільськогосподарської галузі відзначена Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток сільськогосподарського виробництва району та з нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства. Керівники району нагородили:
      - тракториста-машиніста СФГ «Айдар-Овощ» Бєлік Миколу Миколайовича;
      - бухгалтера СФГ «Айдар-Овощ» Альохіну Наталію Миколаївну;
      - робітницю ПрАТ «Мічурінське» Василенко Олену Миколаївну;
      - водія ПрАТ «Мічурінське» Агаджанова Станіслава Едуардовича;
      - тракториста-машиніста ТОВ підприємства «Сфера» Іванова Дениса Олександровича;
      - комбайнера СТОВ агрофірми «Соснове» Боровського Олександра Володимировича;
      - тракториста СТОВ агрофірми «Соснове» Осиченко Івана Миколайовича;
      - тракториста-машиніста с/г виробництва (виробничого підрозділу Штормове) ПрАТ СВФ «Агротон» Хоружого Сергія Володимировича;
      - інженера з експлуатації машино-тракторного парку (виробничого підрозділу Вовкодаєве) ПрАТ СВФ «Агротон» Лісняк Миколу Олександровича;
      - агронома (виробничого підрозділу МТС) ПрАТ СВФ «Агротон» Чупіна Андрія Олександровича;
      - виконавчого директора ТОВ «СП «Схід-Агро» Острікова Юрія Олександровича;
      - водія КСП ім. Дзержинського Михайлюк Івана Миколайовича;
      - свинарку КСП ім. Дзержинського Злотник Інну Яківну;
      - тракториста КСП ім. Дзержинского Недобігу Сергія Михайловича;
      - тракториста КСП ім. Кірова Стешина Василя Миколайовича;
      - тракториста КСП ім. Кірова Сухомліна В’ячеслава Анатолійовича;
      - майстра машинного доїння корів КСП ім. Кірова Покришку Надію Миколаївну;
      - механізатора СВК «Батьківщина» Титаренко Андрія Миколайовича;
      - дояра СВК «Батьківщина» Горобець Миколу Миколайовича;
      - завідуючу молочнотоварною фермою СВК «Батьківщина» Ушенко Валентину Іванівну.
      Для учасників урочистих зборів силами колективів художньої самодіяльності району був даний святковий концерт.
Переглядів: 1124 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0