· RSS 25.04.2024, 20:32

Головна » 2012 » Березень » 11 » Святкування 8 Березня в Новоайдарі
Святкування 8 Березня в Новоайдарі
      7 березня в районному Будинку культури відбувся чудовий святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню - 8 Березня.
      У святковому вбранні, в обрамленні білосніжних хризантем сцена районного Будинку культури.
      Ведучі концерту - заслужені артисти України Євгеній Кравцов та Євгенія Кочанова відкривають святковий концерт:
      - Добрий день, наші дорогі і кохані жінки! Як мудро все влаштовано в нашому світі: життя починається з вас, жінок, а весна - з вашого свята! Ваші краса і чарівність завжди надихали чоловіків на великі подвиги і дерзання. Ви підкорили нашу Луганщину, адже найкрасивіші у світі жінки живуть у нашому краї!

На сцені - прославлені артисти Луганського університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка - лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, стипендіат Луганського благодійного фонду «Благовіст» ансамбль пісні і танцю «Легенда» (художній керівник Марина Комарова). Хвилююче звучить пісня «Луганський край наш, тополиний»...

Захоплено зустрічає зал для глядачів, повністю заповнений жінками, виступ лауреата міжнародних конкурсів, фіналіста телевізійного шоу «Голос країні» Владислава Ситніка, який дивно проникливо заспівав пісню «Чорнобрівці»: «Чорнобрівці насіяла мати у моїм світанковім краю» ...

Це був справді чудовий, неперевершений концерт! Ансамбль пісні і танцю «Легенда» підкорив новоайдарську публіку дивовижною феєрією пісень і танців. Особливо сподобалися глядачам циганські пісні і танці.

Дуже тепло зустрічали глядачі землячку, солістку Олену Курту.

Масу позитивних емоцій та гарного настрою подарували глядачам: мамам, бабусям, маленькі артисти Новоайдарської школи-гімназії.

Від усієї душі привітали новоайдарських жінок з прекрасним святом Весни голова районної державної адміністрації Н.А. Заходяченко та голова районної ради А.В. Бабенко.
      Кращим жінкам Новоайдарщини, що виявили себе у праці, громадській діяльності, вихованні дітей, перші керівники району вручили Грамоти та цінні подарунки. Серед нагороджених - ветеран праці, делегат партійних з'їздів, орденоносець Н.Ф. Гончарова, головний архітектор району С.А. Дідоха, учитель Штормівської школи Е.Н. Жадан, зав. поліклінікою Новоайдарської райлікарні Н.І. Бережна, суддя районного суду Е. Н. Іванова, директор Штормовської СБК Т. В. Галухіна, підприємець В. Ж. Самойлова, народний майстер із с. Гречишкино А. Харламова, оператор комп'ютерної верстки редакції райгазети «Вісник Новоайдарщини» А. Проніна.

Організатором святкового концерту виступив Луганський обласний благодійний фонд підтримки регіональних ініціатив "Благовіст".
      На святковому концерті виступив Надзвичайний і Повноважний посол України в республіці Білорусь, почесний громадянин Луганщини, президент благодійного фонду «Благовіст» Віктор Миколайович Тихонов. Він тепло привітав усіх жінок нашого краю, побажав їм любові, здоров'я, щастя, сімейного благополуччя і всього самого доброго в житті. В подарунок від благодійного фонду «Благовіст» Віктор Миколайович передав багатодітній родині Пузанових з села Денежникове дорогий подарунок - ноутбук. І - на радість залу - кожній жінці, яка була присутня на святковому концерті на честь Міжнародного жіночого Дня 8 березня, була вручена коробка цукерок!
      Присутні на святі жінки бурхливими оплесками дякували керівників району, організаторів свята за яскраве, незабутнє свято.

Переглядів: 1117 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/1