· RSS 29.03.2024, 15:43

Головна » 2011 » Травень » 11 » Святкування Дня Перемоги
Святкування Дня Перемоги
Ми знову прийдемо до вічного вогню,
Рокам ніколи пам'яті не стерти
Про тих,хто пережив страшну війну,
І тих, хто залишивсь в обіймах смерті.
Ми знову прийдемо до вічного вогню...
Із нами прийдуть і онуки й діти,
Щоб ветеранам до землі вклонитись,
Щоб вшанувати їхню сивину.
Нехай Господь дарує їм літа,
Тепло і затишок, щасливі дні безхмарні.
Нехай щороку зелень молода
Встеляє килимом стежки у завтра.

9 травня п.р. відбулося святкування 66-ї річниці Великої Перемоги над фашизмом.

Святкова акція почалася в 9.00 зустріччю ветеранів в районній раді із заступником голови Луганської облдержадміністрації Мірошніком Р.В., головою Новоайдарської райдержадміністрації Заходяченко М.О., головою Новоайдарської районної ради Бабенко О.В. Учасникам бойових дій були вручені пам'ятні дарунки.

Урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги відбулися на центральному майдані селища. У святковому мітингу взяли участь депутати Луганської обласної ради, керівники району, ветерани війни, керівники підприємств, представники громадськості, жителі району. Присутні поклали вінки і квіти до Вічного вогню на могилі воїнів, загиблих в роки Великої ВІтчизняної війни. Пролунали  салютні залпи. Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. Для ветеранів війни була організована польова кухня і святковий концерт. Свято закінчилося вечірнім салютом на честь Дня Перемоги.

Цього ж дня за участю заступника голови Луганської облдержадміністрації Мірошніка Р.В., керівництва району, представників громадськості селища відбулося відкриття пішохідного моста через річку Айдар.

Все далі вирушає від нас 9 травня 1945 року, але ми як і раніше пам'ятаємо, якою ціно. дісталася нашим батькам і дідам перемога, гордимося тим, що Радянський Союз переміг в самій руйнівній і кровопролитній війні. Ніколи не забудеться подвиг тих, хто боровся з фашизмом - на передовій, в тилу ворога і в нашому тилу, де готували військову техніку, робили все, що можна для допомоги фронту. Їх подвиг не підлягає забуттю.

Переглядів: 1266 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/4