· RSS 29.03.2024, 07:57

Головна » 2015 » Травень » 12 » До 70-ї річниці Перемоги
До 70-ї річниці Перемоги

9 травня п.р. Новоайдар відзначив 70-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі. Урочисті заходи відбулися на центральному майдані селища.
      У святковому мітингу взяли участь керівники району, ветерани війни, представники громадськості, жителі району.
      О 9.00 учасники мітингу колоною пройшли від будівлі райдержадміністрації вулицями до Вічного вогню на могилі воїнів, загиблих в роки війни, де відбулося покладання вінків та букетів живих квітів.

Святковий парад з нагоди 70-ї річниці Великої Перемоги, відкрили юні барабанщиці, учні Новоайдарської школи-гімназії. Під ритмічний бій барабанів, чеканячи крок, на центральній площі селища в гарних костюмах пройшли юнаки та дівчата шкіл Новоайдару, після чого розпочався урочистий мітинг.
      Вшановуючи безсмертний подвиг народу у війні проти фашизму, свої вітання та слова вдячності адресували ветеранам голова райдержадміністрації С.М. Коваленко, військовий комісар Новоайдарського району Ю.О. Орлов, в.о. голови районної ради ветеранів Олександр Косов, представник прикордонної служби Прасов О.О.

Під хвилюючи удари метронома, новоайдарські юнаки поклали до братської могили Гірлянду Слави. Пролунали залпи святкого салюту. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу пам'ять загиблих на полях битв в роки війни.
      Традиційно у цей день усіх учасників свята пригощали «солдатською кашею».
      Працівники районного Будинку культури подарували глядачам театралізоване дійство, а увечері на центральній площі селища відбувся святковий концерт.

Переглядів: 959 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0