· RSS 19.04.2024, 22:56

Головна » 2016 » Лютий » 19 » Український футболіст Євгеній Селін відкрив в Новоайдарі їдальню
Український футболіст Євгеній Селін відкрив в Новоайдарі їдальню

Відомий український футболіст Євгеній Селін, який народився в Новоайдарі, відкрив в рідному селищі ряд соціально важливих закладів, серед яких аптека та їдальня.
      Євгеній виступав за алчевську "Сталь", полтавську "Ворсклу", харківський "Металіст" і київське "Динамо". Гравець збірної України. Зараз грає в грецькому "Платаніасі".
      Як повідомив у соціальній мережі радник Міністра інформаційної політики Олександр Бригинець "Я не думаю, що цей бізнес дуже рентабельний в Новоайдарі, де люди живуть не надто заможно і в кількох кроках від передової.. Тому сприймаю цей бізнес Євгена швидше як соціальний проект і данина рідному місту".
      За словами Бригинця, Селін прикрасив заклад в стилі української вишивки, "зробленій в дуже цікавій технології".

Переглядів: 858 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0