· RSS 25.04.2024, 22:42

Головна » 2017 » Травень » 13 » В Новоайдарі підняли прапор Євросоюзу
В Новоайдарі підняли прапор Євросоюзу

11 травня, напередодні Дня Європи в Україні, новоайдарці взяли участь в урочистостях підняття прапору Європейського союзу. Ця подія відбулася перед будівлею Новоайдарської районної ради та районної державної адміністрації.
      У церемонії взяли участь керівники району, депутати районної ради, учні загальноолсвітніх шкіл, жителі Новоайдару.
     Як символ єдності і солідарності українців з народами Європи заради спільного стабільного розвитку, поряд з державним прапором України тепер майорить європейський прапор. З вітальними словами до присутніх звернулись голова Новоайдарської районної державної адміністрації Віктор Сергієнко та голова Новоайдарської районної ради Герман Звєрєв. У своїх виступах керівники зазначили, що український народ обрав шлях процвітання, миру і добробуту, стане невід’ємною частиною європейської цивілізації.

Переглядів: 783 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0