· RSS 25.04.2024, 14:50

Головна » 2011 » Листопад » 3 » В Новоайдарі пройшла виставка робіт Волощенко І.М.
В Новоайдарі пройшла виставка робіт Волощенко І.М.
      3 листопада 2011 року в Новоайдарському районному краєзнавчому музеї відбулася виставка робіт народного майстра декоративно-ужиткового мистецтва Луганщини Волощенко Ірини Михайлівни, на якій до уваги відвідувачів були представлені вишиті хрестиком рушники, ікони та прикрашений одяг.

Ірина Михайлівна почала захоплюватися вишивкою під час навчання в Дрогобичеському музичному училищі (Львівська область). З 1990 року член клубу "Лівша" при Луганському ОЦНГ. Першу ікону вишила в 1996 році.
     На сьогоднішній день майстриня вишила за своїми авторськими розробками 26 ікон. Крім вишивки захоплюється плетінням макраме, випалюванням по дереву, аплікацією соломкою.
     Роботи Волощенко І.М. експонувалися в складі виставок клубу "Лівша" в Києві, Львові, Донецьку, Артемівську, Мінську. Також,  роботи вишивальниці зберігаються у приватних колекціях в Італії, Німеччині, на Філіппінах, багатьох містах Росії та України.

Переглядів: 1111 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0