· RSS 18.04.2024, 13:48

Головна » 2011 » Грудень » 1 » В районній раді відбулася нарада щодо попередження незаконної риболовлі
В районній раді відбулася нарада щодо попередження незаконної риболовлі
      30 листопада 2011 року голова Новоайдарської районної ради Бабенко О.В. провів нараду, на якій пройшло обговорення проблеми викорінення браконьєрства на водоймах району та річці Айдар, яку підіймають мешканці селища Новоайдар.
      В обговоренні даного питання взяли участь представники громадськості району, заступник начальника інспекції "Луганськрибоохорони" Бублик О.М., працівники інспекції, представники редакції газети "Вестник Новоайдарщины", працівники апарату районної ради.
      За підсумками наради прийнято рішення налагодити роботу з попередження рибного браконьєрства, закликати громадськість активізуватися у боротьбі з браконьєрством, направляти до контролюючих органів інформацію про те, де у місцевих водоймах здійснюється браконьєрський вилов риби, посилити контроль за браконьєрством з боку місцевого самоврядування, залучити до цієї роботи органи МВС та засоби масової інформації до висвітлення цієї проблеми.
Переглядів: 956 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0