· RSS 25.04.2024, 15:35

Головна » 2017 » Серпень » 18 » Відбулася 12 сесія районної ради
Відбулася 12 сесія районної ради

17 серпня 2017 року відбулося дванадцяте пленарне засідання чергової сесії районної ради сьомого скликання, яке провів в.о. голови, заступник голови районної ради Перов О.В.
      В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергієнко В.В., заступник голови районної державної адміністрації Новикова Т.В., працівники апарату районної ради та районної державної адміністрації, керівники підприємств та установ району, голови селищної та сільських рад, представники громадськості та ЗМІ.
      Про стан протидії злочинності в Новоайдарському районі доповів начальник ВП ГУНП в Луганській області, про роботу в 2016 році відзвітували директор КУ «Трудовий архів Новоайдарського району» та голови постійних комісій з питань агропромислового розвитку, екології та використання природних ресурсів та з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, етики, гласності, засобів масової інформації та комунальної власності.
      Начальник відділу освіти райдержадміністрації доповів про роботу закладів освіти за 2016-2017 роки та про підготовку навчальних закладів Новоайдарського району до початку нового 2017-2018 навчального року.

Також, депутати заслухали інформацію начальника фінуправління райдержадміністрації про виконання бюджету за І півріччя 2017 рокурозглянули питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, питання сплати членських внесків в Асоціацію органів місцевого самоврядування, питання звітування депутатів районної ради перед виборцями про роботу в раді, постійних комісіях та виборчих округах, питання заборони купання на водних об’єктах Новоайдарського району та низку інших питань, внесли зміни до:
      - Програми економічного та соціального розвитку Новоайдарського району на 2017 рік;
      - Програми зайнятості населення Новоайдарського району на період до 2017 року;
      - районної Програми соціального захисту вразливих верств населення, ветеранів війни, праці, військової служби, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2017-2021 роки;
районного бюджету на 2017 рік;
      - Програми розвитку фізичної культури та спорту в Новоайдарському районі на 2017-2021 роки.

затвердили:
      - плановий контингент учнів дитячих шкіл мистецтв Новоайдарського району на 2017-2018 навчальний рік;
      - Статут Новоайдарської дитячої школи мистецтв у новій редакції;
      - районну
Програму «Мистецька освіта Новоайдарщини» на 2017 – 2018 роки;
      - районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Новоайдарському районі на 2017-2018 роки.

З усіх розглянутих питань сесія ухвалила відповідні рішення.

Результати поіменного голосування за рішення дванадцятої сесії районної ради.

Переглядів: 868 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0