· RSS 29.03.2024, 15:25

Головна » 2016 » Липень » 11 » Відбулася 5-та сесія районної ради сьомого скликання
Відбулася 5-та сесія районної ради сьомого скликання

7 липня 2016 року голова районної ради Звєрєв Г.Р. провів засідання 5-ї чергової сесії Новоайдарської районної ради сьомого скликання.
      В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергієнко В.В., заступник голови районної державної адміністрації Новикова Т.В., працівники апарату районної ради та районної державної адміністрації, представники громадськості та ЗМІ.
      Відповідно до порядку денного, депутати внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік та регламенту Новоайдарської районної ради Луганської області VII скликання, розглянули земельні питання, внесли зміни до районної програми соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2012-2016 р.р., обговорили та більшістю голосів обрали кандидатуру Кутєпова Василя Федоровича на присвоєння звання "Почесний громадянин Новоайдарщини", затвердили Положення про медаль «За заслуги перед Новоайдарщиною».

Також, депутати погодили кандидатуру Бережної Світлани Володимирівни на посаду директора НВК Новоайдарська школа-гімназія та вирішили виділити кошти на будівництво каркасного будинку ФАП с. Співаківка.
      З усіх розглянутих питань сесія ухвалила відповідні рішення.

Результати поіменного голосування за рішення 5-ї сесії Новоайдарської районної ради сьомого скликання.

Переглядів: 857 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0