· RSS 20.04.2024, 16:38

Головна » 2012 » Лютий » 1 » Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації
Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації
      31 січня 2012 року голова районної державної адміністрації Заходяченко М.О. провів засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглядалося питання "Про стан справ виробництва сільськогосподарської продукції в 2011 році та перспективи розвитку галузі в 2012 році. Прийняття Концепції розвитку агропромислового комплексу району на 2012 рік".
      У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації з питань агропромислового розвитку Маслійов С.В., голова районної ради Бабенко О.В., керівники підприємств, організацій, установ та агроформувань району, голови селищної та сільських рад, начальники відділів, управлінь і служб райдержадміністрації та районної ради.

З доповіддю виступив перший заступник голови райдержадміністрації Козловський В.В., який підвів підсумки роботи агропромислового комплексу району за минулий 2011 рік та зупинився на основних напрямках розвитку району на 2012 рік.

"В Новоайдарському районі сільськогосподарським виробництвом займаються 65 агроформувань. За підсумками зерновиробництва в 2011 році, врожайність зернових в передових господарствах району із застосуванням інтенсивних технологій склала 35 ц/га, соняшнику - 25 ц/га. Є господарства, які з року в рік отримують стабільно високі врожаї: ТОВ "Сфера", КФГ "Айдар-овоч". В 2012 році господарства району розмістять зернові культури на площі 24 тис. га і планують зібрати 51,7 тис. тонн зернових, при урожайності 26,5 ц/га. Під урожай 2012 посіяно 16 тис. га озимих культур. Господарства віддають переваги перевіреним сортам, які дають стабільні врожаї в нашій зоні. У 2012 році агроформування району планують розмістити соняшник на площі 12,6 тис. га і зібрати 23,1 тис. тонн насіння соняшнику при врожайності 18,4 ц/га.
      В 2011 році вирощуванням овочів в районі займаються два господарства, це ВАТ "Мічурінське" і КФГ "Полюшко". У 2012 році планується збільшити площі під овочами до 150 га і виробити 2,5 тонн овочів.
      На 1 січня 2012 року орендна плата виплачена на 98,4%.
      Основний шлях підвищення ефективності використання земель сільгосппризначення - це проведення технічного і технологічного переоснащення агроформувань. Більшість великих землекористувачів оновили свій машинно-тракторний парк. У 2011 році агропідприємства району придбали 17 одиниць техніки на загальну суму 7,5 млн. грн.
      Тваринництвом в районі займаються сім господарств, де міститься 3497 голів великої рогатої худоби. Перед тваринництвом району в 2012 році стоять завдання щодо збільшення поголів'я великої рогатої худоби, у т.ч. корів, поголів'я свиней" - зазначив він.
      З питання порядку денного виступили в. о. директора ПАТ СПФ "Агротон" Бурим М.І., заступник генерального директора ВАТ "Лотуре-Агро" Кравченко Л.А., заступник голови комісії з питань проведення реорганізації  Старобільської МДПІ,
начальник Новоайдарського відділення Курилов Ю.О.,  голова КСП ім. Кірова Овчаренко В.О.
      За підсумками засідання було ухвалено розпорядження.

Переглядів: 1209 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0