· RSS 29.03.2024, 08:46

Головна » 2014 » Жовтень » 17 » З 28-ї сесії районної ради
З 28-ї сесії районної ради
      Низку актуальних питань порядку денного розглянули 17.10.2014 на позачерговому засіданні сесії депутати районної ради.
      В роботі сесії взяли участь перший заступник, в.о. голови райдержадміністрації С.М.Коваленко, Новоайдарський селищний голова, керівники районних служб, керівники та фахівці Щастинської міської та Трьохізбенської сільської рад, працівники апарату райдержадміністрації та районної ради.
      Сесія розглянула питання практичного виконання Постанови Верховної Ради України від 07.10.2014р. № 1692 «Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області, зміну і встановлення меж Новоайдарського і Слов’яносербського районів Луганської області», серед яких:
      1) включення до складу Новоайдарського району нових територій та населених пунктів;
      2) створення Щастинської ЗОШ 1-111 ступенів №1 імені Костянтина Кутового;
      3) створення Щастинської ЗОШ 1-111 ступенів №2;
      4) створення Трьохізбенської ЗОШ 1-111 ступенів;
      5) надання згоди Трьохізбенській ЗОШ 1-111 ступенів на передачу в оренду приміщення;
      6) створення комунального закладу «Щастинська міська лікарня»;
      7) включення до складу Новоайдарського ЦПМСД  Трьохізбенської амбулаторії сімейного лікаря і фельдшерських пунктів  та внесення змін до Статуту Новоайдарського ЦПМСД;
      8) створення комунального позашкільного навчального закладу «Школа мистецтв естетичного виховання міста Щастя Новоайдарського району Луганської області»;
      9) збільшення мережі публічних бібліотек Новоайдарського району;
    10) внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Новоайдарського району Луганської області.
    11) затвердження районної цільової Програми фінансової підтримки районному комунальному підприємству технічної інвентаризації;
      12)
внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.
      Також, в ході пленарного засідання депутати затвердили розпорядження заступника голови районної ради від 13.10.2014р. №83
«Про звільнення завідувача Новоайдарського районного методичного кабінету» та від 14.10.2014р. №2 «Про надання згоди на передачу легкового  автомобіля», внесли зміни до штатного розпису терцентру та штатного розпису Новоайдарського центру первинної медико-санітарної допомоги та розглянули інші питання.
      З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.
Переглядів: 1051 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0