· RSS 28.03.2024, 13:40

Головна » 2015 » Червень » 30 » З Днем Конституції України!
З Днем Конституції України!

28 червня Україна відзначає почесне державне свято - День Конституції.
      Конституція України, прийнята в 1996 році, є Основним законом державного значення, який захищає права і свободи громадян нашої країни,  закладає підґрунтя організації і діяльності держави та формування у ній громадянського суспільства. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.
      На честь цього свята в Новоайдарі пройшли урочисті заходи.

Зі сцени районного будинку культури з вітальною промовою з нагоди Дня Конституції до жителів та гостей Новоайдарщини звернулися в.о. голови Новоайдарської районної ради А.Г. Глайборода, голова Новоайдарської районної державної адміністрації С.М. Коваленко та голова Мостиської районної державної адміністрації Львівської області М.М. Мартин, який перебуває з робочим візитом в Новоайдарському районі на чолі делегації державних службовців та підприємців Мостиського району Львівської області. Вони побажали всім, щоб на нашій українській землі якнайскоріше запанували мир, порозуміння і злагода, успіхів на шляху до кращого майбутнього!

З нагоди 19-ї річниці Конституції України Подяками районної ради та районної державної адміністрації були нагороджені:
      - Євдокимова Любов Іванівна – начальник Новоайдарського РВ  УДМС України у Луганській області та Рудьковська Олена Миколаївна – Муратівський сільський голова за багаторічну сумлінну працю, досягнення вагомих показників у трудовій діяльності, значний особистий внесок у розвиток Новоайдарського району;
      - вокальне тріо «Айдарія» Новоайдарського районного Будинку культури за вагомий внесок у розвиток сфери культури району, творчу плідну працю на теренах вокальної самодіяльності, ініціативність, безмежну відданість своїй справі;
      - колектив Новоайдарської виробничої дільниці Щастинського РЕМ за стабільне енергозабезпечення району, мужність, самовідданість, високий професіоналізм в роботі в умовах проведення антитерористичної операції;
      - трудовий колектив ТОВ підприємства «Сфера» за багаторічну сумлінну, самовіддану працю, високий професіоналізм в роботі, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу району ;
      - Мостиська районна державна адміністрація Львівської області за  активну громадську позицію, участь у волонтерському русі, підтримку мешканців Новоайдарського району та військовослужбовців, що боронять землю України і Новоайдарщини.
      По закінченню офіційної частини відбувся святковий концерт за участю кращих художніх колективів району.

Переглядів: 983 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0