· RSS 29.03.2024, 16:17

Головна » 2011 » Травень » 17 » Засідання апаратної наради
Засідання апаратної наради
      11.05.2011р. в Новоайдарській райдержадміністрації проведена апаратна нарада за участю голови Новоайдарської районної ради Бабенко О.В., селищного, сільських голів, керівників підприємств та організацій.
      На нараді були розглянуті наступні питання:
      1. Про підготовку і проведення заходів, присвячених Дню захисту дітей і молодіжному форуму "Молодь Новоайдарщини 2011".
      2. Про кадрове забезпечення Новоайдарського РТМО (проходження атестації лікарями) і заходах щодо поліпшення роботи системи охорони здоров'я в 2011 році.
      3. Про організаційні і підготовчі заходи щодо пожежної безпеки в Новоайдарському районі на 2011 рік.
      4. Про виконання протокольних доручень голови Новоайдарської РДА.

Цього ж жня заступник голови Новоайдарської районної ради Глайборода А.Г. і керівник апарату Новоайдарської РДА Красильникова Т.В. провели навчання з головами, секретарями і головними бухгалтерами селищної і сільських рад з питань:
      1. Про створення Новоайдарської районної Асоціації солищної і сільських рад.
      2. Про стан виконання фінансово-бюджетної дісципліни.
      3. Ухвала Кабінету Міністрів України від 26.01.2011р. №59 "Про затвердження Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи".
      4. Про надання почесного звання України "Мати-героїня".
      5. Про виконання розпорядження голови Новоайдарської РДА від 05.04.2011р. №137 "Про порядок моніторингу діяльності органів місцевого самоврядування апаратом райдержадміністрації".

Також, 11 травня п.р. фракція Пртії регіонів провела в районній раді своє засідання, на якому вирішено звернутися до голови районної ради Бабенко О.В. про скликання 12 травня 2011 року позачергової сесії районної ради у зв'язку з подіями 9 травня у Львові під час святкування Дня Перемоги, які дестабілізували суспільно-політичну ситуацію в Україні.

Переглядів: 1114 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/1