· RSS 25.04.2024, 04:43

Головна » 2012 » Лютий » 21 » Засідання бізнес-клубу "Європейський вибір" в Новоайдарській райдержадміністрації
      20.02.2012р. Луганська обласна організація Бізнес-клуб "Європейський вибір" спільно з Новоайдарською районною державною адміністрацією виконуючи заходи проекту "Демократія участі" провела засідання фокус-групи. Мета заходу: залучення активних представників кожної громади, громадських організацій районів і міст області до процесу європейської інтеграції, як способу подальшого розвитку демократії, популяризації демократичних цінностей, обмін досвідом та опрацювання спільної стратегії проєвропейських дій, отримання інформації щодо реалізації регіональної політики європейської інтеграції України в Луганській області.
      Провів заняття керівник проекту "Демократія участі" Павло Передмість разом із менеджером проекту Зоріною Тищенко. Вони розповіли про хід виконання проекту та запропонували учасникам висловити свою думку з даного питання.
Переглядів: 1036 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0