· RSS 19.04.2024, 04:49

Головна » 2013 » Лютий » 5 » Засідання колегії райдержадміністрації
Засідання колегії райдержадміністрації
      Голова районної ради О.В. Бабенко та працівники виконавчого апарату районної ради взяли участь у засіданні колегії райдержадміністрації, яке відбулося 4 лютого 2013 року.
      На колегії були розглянуті наступні питання:

1.  Про реформування системи охорони здоров’я Новоайдарського району.

Інформували: Торба Н.І. – головний лікар Новоайдарського РТМО, Корж О.Л. – головний лікар Новоайдарського центру первинної медико-санітарної допомоги, Дегтярьов В.Н. – старший фельдшер станції швидкої допомоги.

2.  Про хід виконання районної програми «Розвитку системи дошкільної освіти Новоайдарського району 2010-2015 роки.

Інформувала Метропан Н.В. – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

3.  Реалізація соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича, направлених на захист прав інвалідів.

Інформувала Селіна О.А.- начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

4.  Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109 «Про першочергові заходи по забезпеченню реалізації та гарантуванні конституційного права на звернення в органи виконавчої влади та органів місцевого самоврядування» і заходи по покращенню цієї роботи у відповідності з їх вимогами в 2012 році.

Інформувала Новикова Т.В. – керівник апарату райдержадміністрації.

Переглядів: 909 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0