Новоайдарська районна рада Луганської області - Постійні комісії ради



    Новоайдарська районна рада Луганської області
Постійні комісії ради
Меню сайту

Погода
Новоайдар

Пошук

Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

· RSS 27.03.2017, 12:45

Персональний склад постійних комісій Новоайдарської районної ради сьомого скликання
 

З питань охорони здоров’я,  соціальної політики, інвалідів та ветеранів:

      1.  Корж Ольга Леонідівна – голова комісії.
      2.  Коробка Олена Олександрівна – заступник голови комісії.
      3.  Грибчук Тамара Петрівна – секретар комісії.
      4.  Воронкіна Олена Олександрівна.
      5.  Кранцевич Максим Олександрович.
      6.  Зеленський Борис Михайлович.

З питань  освіти, культури, сім'ї, молоді і спорту:

      1.  Помазан Михайло Олександрович – голова комісії.
      2.  Коробка Олена Вікторівна – заступник голови комісії.
      3.  Лісняк Валентина Михайлівна – секретар комісії.
      4.  Кошман Андрій Вікторович.

З питань агропромислового розвитку, екології та використання природних ресурсів:

      1.  Степанчук Сергій Андрійович – голова комісії.
      2.  Кішкінова Ольга Михайлівна – заступник голови комісії.
      3.  Ушаков Володимир Володимирович   - секретар комісії.
      4.  Кузнєцов Сергій Михайлович.
      5.  Стрілець Віктор Валентинович.

З питань бюджету і фінансів, економічного та соціального розвитку району:

      1.  Бірюкова Ганна Олексіївна – голова комісії.
      2.  Воронкіна Валентина Миколаївна – заступник голови комісії.
      3.  Євдокимова Анна Володимирівна– секретар комісії.
      4.  Нікітіна Олена Миколаївна.
      5.  Горбенко Іван Іванович.
      6.  Кізілова Олена Анатоліївна.
      7.  Кузьменко Наталія Петрівна.
      8.  Коваленко Сергій Михайлович.
      9.  Макогон Віктор Васильович.

З питань антикорупційної політики, законності, прав, свобод і обов'язків громадян, зв'язків з суспільно-політичними організаціями

      1.  Тимофеєнко Роман Анатолійович – голова комісії.
      2.  Свирида Адам Адамович - заступник голови комісії.
      3.  Сороковенко Антон Павлович - секретар комісії.

З питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, етики, гласності, засобів масової інформації та  комунальної власності

      1.  Сороковенко Олександр Павлович – голова комісії.
      2.  Ємцев Дмитро Геннадійович – заступник голови комісії.
      3.  Сабєльнікова Світлана Василівна – секретар комісії.
      4.  Кузнєцов Олександр Анатолйович.
      5.  Калмиков Сергій Олександрович. 

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz