· RSS 26.04.2024, 17:20

Головна » 2016 » Лютий » 15 » На Новоайдарщині вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів
На Новоайдарщині вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів

В Новоайдарі, 12 лютого, пройшов мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-й річниці виведення військ з Республіки Афганістан.
      Керівники району, держслужбовці, представники громадськості, трудових колективів підприємств, установ і організацій, афганці та молодь, пройшли колоною від будівлі районної державної адміністрації до пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, учасникам всіх локальних конфліктів.
      Представники громади поклали вінки та букети живих квітів до Вічного вогню на могилі воїнів, загиблих в роки війни та пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналітам, учасникам всіх локальних конфліктів.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять про загиблих в Афганській війні.
      Зі святом всіх присутніх привітали голова районної ради Г.Р. Звєрєв, заступник голови райдержадміністрації Т.В. Новікова, заступник голови районної ради ветеранів Б.О. Кравцов, в.о. військового комісара Новоайдарського районного комісаріату підполковник О. Щербань,
воїн-інтернаціоналіст Н.П. Найдиш.
      Учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури подарували гостям свята творчі виступи.

Переглядів: 812 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0