· RSS 26.04.2024, 16:02

Головна » 2015 » Липень » 1 » Повторне відстеження результативності регулят.акту «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об'єктам нерухомого майна.."

Повторне відстеження результативності
регуляторного акту – рішення Колядівської сільської ради
"Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна,

1. Вид та назва регуляторного акту :

рішення Колядівської сільської ради «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або пере найменування вулиць на території Колядівської сільської ради».

2. Назва виконавців заходів з відстеження:  виконком Колядівської сільської ради.

3. Цілі прийняття акту:

в
регулювання організаційно-правових  відносин щодо покращення якості та порядку механізму присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або перенайменування вулиць.

4. Строк виконання заходів з відстеження:  05.05.2015 року.

5. Тип відстеження: повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження: під час проведення заходів з відстеження результативності застосування аналітичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:
          проводилось методом збору, узагальнення і аналізу інформації, виконавчим комітетом сільської ради та підприємствами, організаціями інших форм власності, та на підставі звернень громадян.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акту:

- створено організаційні принципи регулювання відносин згідно Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або пере найменування вулиць на території Колядівської сільської ради.

9. Оцінка результатів легалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

ч
ерез рік після набрання чинності регуляторним актом буде проведено повторне відстеження його результативності.

Колядівський сільський голова:                                                 О.І. Бондар

про повторне відстеження результативності регуляторного акту – рішення
Колядівської сільської ради «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна,
найменування або пере найменування вулиць на території Колядівської сільської ради»

1

Вид та назва регуляторного акту

Рішення Колядівської сільської ради «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування  або перейменування вулиць на території Колядівської сільської ради»

2

Назва виконавця заходів з відстеження

Виконком Колядівської сільської ради Новоайдарського району Луганської області

3

Цілі прийняття акту

Покращення  якості та порядку механізму присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або пере найменування вулиць

4

Строк  виконання заходів з відстеження

ІІ кв.2015 року

5

Тип відстеження (базове, повторне або періодичне)

Повторне

6

Методи одержання результатів відстеження

Аналітичний

7

Данні та припущення , на основі яких відстежується результатив-ність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності здійснюється шляхом аналізу офіційних соціологічних показників, які одержані в результаті опитування громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, шляхом збору пропозицій та зауважень протягом 30 днів з дати оприлюднення проекту регуляторного акту.

8

Кількісні та якісні значення показників результативності акту

Прогнозні значення показників результативності регуляторного акту базуються на кількості порушень питань щодо присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або пере найменування вулиць на території сільської ради

9