· RSS 03.05.2024, 05:03

Головна » 2020 » Грудень » 8 » Про засідання першої сесії восьмого скликання Щастинської районної ради
Про засідання першої сесії восьмого скликання Щастинської районної ради

07 грудня 2020 року відбулося засідання першої сесії восьмого скликання Щастинської районної ради Луганської області. На першу сесію прибуло 36 депутатів.

Першу сесію восьмого скликання Щастинської районної ради відкрила голова Щастинської РТВК Ярова О.О., яка виступила з інформацією «Про реєстрацію депутатів Щастинської районної ради Луганської області за підсумками голосування на місцевих виборах до Щастинської районної ради Луганської області 25 жовтня 2020року».

За результатами виборів до Щастинської районної ради обрано 38 депутатів, а саме від:

ЛУГАНСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» - 15 депутатів.

Луганської обласної організації політична партія «НАШ КРАЙ» - 13 депутатів.

Луганської обласної організації ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ» -10 депутатів.

Депутати Щастинської районної ради прийняли Присягу.

Голова РТВК привітала новообраних депутатів з офіційним визнаням їх повноважень та прийняттям Присяги, побажала усім здоров’я, наснаги, плідної праці на розвиток громади району.

Після оголошення результатів виборів, голова РТВК передала повноваження для подальшого ведення сесії тимчасовій президії. Депутатський корпус сформував тимчасову лічильну комісію районної ради та перейшов до виборів голови Щастинської районної ради восьмого скликання.

За результатами таємного голосування голову районної ради не було обрано. Тимчасова президія оголосила перерву в роботі першої сесії районної ради до 09.12.2020 року.

Друге засідання першої сесії Щастинської районної ради відбудеться 09.12.2020 року о 10-00 за адресою: вул. Незалежності, 2, смт. Новоайдар, Щастинського району Луганської області.

Переглядів: 554 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/1