· RSS 26.04.2024, 14:38

Головна » 2014 » Грудень » 12 » Вшанування ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
Вшанування ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

Щорічно, 14 грудня, Україна вшановує ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції.
      З нагоди пам'ятної дати, в центрі селища Новоайдар відбулося покладання вінка та квітів до меморіального пам'ятного знаку учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
      У заході взяли участь в.о. голови районної ради А.Г. Глайборода, голова райдержадміністрації С.М. Коваленко, Новоайдарський селищний голова В.О. Кравченко, ліквідатори, представники трудових колективів та громадськості.
      З вітальними словами до присутніх звернулися А.Г. Глайборода та заступник голови районної організації "Союз-Чорнобиль" Очкур О.
      За мужність, самовідданість, високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської атастрофи та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС оголошено подяку районної державної адміністрації та районної ради Мордасову В.Д. та Кравцову І.І., великій групі ліквідаторів вручені продовольчі набори.

Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Переглядів: 1031 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0